VAIO, İlk Akıllı Telefonunu Tanıttı

 

Yaklaşık iki hafta önce VAIO’nun ilk akıllı telefonunu 12 Mart tarihinde tanıtacağından bahsetmiştik. Bugün itibariyle tanıtılan VAIO’nun fiyatı ve sistem özellikleri de ortaya çıkmış oldu.
 
Sade bir tasarıma sahip olan akıllı telefon, önceden de söylediğimiz gibi 1.2GHz saat hızında çalışan Snapdragon 410 işlemciye sahip. 2 GB RAM’i bulunan cihazın 13 megapiksel arka kamerası ve 5 megapiksel ön kamerası bulunuyor. İşletim sistemi olarak Android 5.0 sürümü kullanılıyor.
 
Fiyat olarak özelliklerine göre biraz yüksek olduğunu söyleyebiliriz. İlk olarak Japonya’da 420 dolar etiket fiyatıyla satılacak olan VAIO’nun diğer pazarlarda hangi fiyatlarda satışa sunulacağı şimdilik bilinmiyor. Ayrıca tekrar belirtelim, cihaz Sony'ye ait değil. Tüm hakları Japan Undustrial Partners şirketine devredilmişti.

 

Akrep Oyun Videoları
HABER.AKREPOYUN.COM HAKKINDA
Türkiye'nin en iyi oyun sitesi AkrepOyun en güzel oyunlardan sonra, en güncel Oyun Haberleri'ni de sunmaya başladı. Oyun dünyası dair herşeye akrepoyun sayesinde erişebileceksiniz. Oyun Haberleri, Android Oyunlar, IOS Oyunlar, İnternet ve Teknoloji haberleri, oyun incelemeleri, oyun bilgisayarları gibi bir çok kategoride kullanıcılarını bilgilendirmek için AkrepOyun Haberi açmıştır.