Uncharted 4: A Thief's End Yayın Tarihini Erteledi !

PlayStation konsollarının sevilen oyun serilerinden Uncharted'ın, merakla beklenen yeni oyunu Uncharted 4: A Thief’s End'in ertelendiği açıklandı. Yapımcı firma Naught Dog tarafından yapılan açıklamaya göre yapım, 2016 yılında oyuncularla buluşacak.
 
Normalde 2015 yılında çıkacağı söylenen oyun, oyunun yapımcı isimleri Bruce Straley ve Neill Druckmann'ın PlayStation Blog'a yaptığı açıklamalara göre 2016 yılında PS 4 konsolu için oynanabilir olacak.

Uncharted 4 2016 Bahar aylarında oyuncularla buluşacak
 
Yapımcılar oyunun ertelenme sebebi olarak, oyunun beklentilerini karşılayabilmek ve oyuncuları standartlarının en yükseğine çıkabilmek olduğunu belirttiler. Ayrıca Uncharted 4 A Thief’s End, Uncharted serisinin aynı zamanda son oyunu olma özelliğini taşıyor.

PlayStation 4’e özel olarak geliştirilen ve cihazın gücünü sonuna kadar zorlanacağı belirtilen Uncharted 4 A Thief’s End’in 2016'ının bahar aylarında oyun dünyasındaki yerini alması bekleniliyor. 

 

Akrep Oyun Videoları
HABER.AKREPOYUN.COM HAKKINDA
Türkiye'nin en iyi oyun sitesi AkrepOyun en güzel oyunlardan sonra, en güncel Oyun Haberleri'ni de sunmaya başladı. Oyun dünyası dair herşeye akrepoyun sayesinde erişebileceksiniz. Oyun Haberleri, Android Oyunlar, IOS Oyunlar, İnternet ve Teknoloji haberleri, oyun incelemeleri, oyun bilgisayarları gibi bir çok kategoride kullanıcılarını bilgilendirmek için AkrepOyun Haberi açmıştır.