Twitter'ın iOS Uygulaması Güncellendi 

Twitter, mobil uygulamalarını yeni özellikler ile geliştirmeye devam ediyor. Neredeyse haftada bir iOS platformundaki uygulamasını güncelleyen Twitter, dün bir güncellemeyi daha kullanıcıların beğenisine sundu. Her zaman olduğu gibi güncelleme içeriğinde "Bu güncelleme küçük geliştirmeler içermektedir." ifadesi yer alıyor.
 
Sürüm numarası 6.23 olan bu güncellemenin ayrıntıları araştırıldığında Twitter'ın yine yeni bir özellik sunduğu ortaya çıktı. Twitter'ın güncellenen iOS uygulaması ile profillerde artık daha büyük fotoğraflar gösteriliyor. Güncellemeden önce Medya bölümünde görseller küçük kareler halinde yer alıyordu.
 
Twitter'ı App Store'a girip güncelleyebilir ve yeni özelliği kullanmaya başlayabilirsiniz. Bakalım önümüzdeki günlerde Twitter bizlere ne gibi yenilikler sunacak.

 

Akrep Oyun Videoları
HABER.AKREPOYUN.COM HAKKINDA
Türkiye'nin en iyi oyun sitesi AkrepOyun en güzel oyunlardan sonra, en güncel Oyun Haberleri'ni de sunmaya başladı. Oyun dünyası dair herşeye akrepoyun sayesinde erişebileceksiniz. Oyun Haberleri, Android Oyunlar, IOS Oyunlar, İnternet ve Teknoloji haberleri, oyun incelemeleri, oyun bilgisayarları gibi bir çok kategoride kullanıcılarını bilgilendirmek için AkrepOyun Haberi açmıştır.