Türk Yapımı Oyunlarımız Gittikçe Artıyor

 

Özellikle son zamanlarda duyurmaktan keyif aldığımız yerli yapımlarımız, hızlı bir şekilde çeşitlilik kazanmaya devam ediyor. Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz aylarda diğer yerli oyunlar olan Self, Battle for the Sun ve Bard's Gold yapımları oyun dünyasındaki yerini almış, adından sıkça söz ettirmişti.
 
Dünyada bir ilk!
 
Duyurulan yeni yerli oyunumuza baktığımızda Return of Clans adını taşıyor. Yapımcıların ifadesiyle, dünyadaki ilk olacak bir oyun türü olan MORG tadında bir oyun olarak karşımıza çıkacak yapımda hem MOBA, hem de RPG ögelerini rastlamak mümkün olacak.
 
Oyunun mantığı, takım oyunuyla birlikte rakip takımın kalesini yıkmaaya ve RPG oyunlarındaki gibi karakteri geliştirip klan (takım) arkadaşlarıyla boss kesip görev yapacak olma esasına dayanıyor. 

 

Akrep Oyun Videoları
HABER.AKREPOYUN.COM HAKKINDA
Türkiye'nin en iyi oyun sitesi AkrepOyun en güzel oyunlardan sonra, en güncel Oyun Haberleri'ni de sunmaya başladı. Oyun dünyası dair herşeye akrepoyun sayesinde erişebileceksiniz. Oyun Haberleri, Android Oyunlar, IOS Oyunlar, İnternet ve Teknoloji haberleri, oyun incelemeleri, oyun bilgisayarları gibi bir çok kategoride kullanıcılarını bilgilendirmek için AkrepOyun Haberi açmıştır.