The Sims 4 Mac OS X'e Geldi

 

Serinin önceki oyunlarına nazaran yapay zekası oldukça güçlendirilmiş bir Sims oyunu olarak karşımıza çıkan çıkan The Sims 4, PC paltformunun ardından Mac oyuncularının beğenisine sunuldu.
 
Origin üzerinden satışa sunulan yapım, şu an %33'lük indirimli fiyatıyla $39.00 fiyat etiketi üzerinden satışa sunuluyor. Deluxe Edition adlı paketiyle birlikte almak isterseniz ise burda karşınıza çıkan fiyat $46.66 değerinde. Ayrıca bir günlüğüne oyunun demo sürümünü ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.
 
PC oyuncularının ücretsiz olarak sahip olabileceği oyunun Mac sürümü, PC sürümündeki özelliklerle birebir oyuncularına karşısına çıktı. Bu bilgilerin yanı sıra geliştirici firma Maxis Games'in oyun için belirlediği minimum sistem gereksinimlerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 
Minimum sistem gereksinimleri
 
İşletim Sistemi: Mac OS X 10.7.5 (Lion)
 
İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.4Ghz işlemci ve ya daha iyisi
 
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 320M, 9600M, 9400M,ATI Radeon HD 2600 Pro veya daha iyisi. Ekran kartı belleği en az 256 MB olmalıdır.
 
Bellek: 4GB RAM
 
HDD: 10 GB
Akrep Oyun Videoları
HABER.AKREPOYUN.COM HAKKINDA
Türkiye'nin en iyi oyun sitesi AkrepOyun en güzel oyunlardan sonra, en güncel Oyun Haberleri'ni de sunmaya başladı. Oyun dünyası dair herşeye akrepoyun sayesinde erişebileceksiniz. Oyun Haberleri, Android Oyunlar, IOS Oyunlar, İnternet ve Teknoloji haberleri, oyun incelemeleri, oyun bilgisayarları gibi bir çok kategoride kullanıcılarını bilgilendirmek için AkrepOyun Haberi açmıştır.