Tekken 7'den Yeni Dövüşçüler İçin Video

Uzun bir süredir geliştirilme sürecinde olan ve bu yıl Mortal Kombat X ile birlikte merakla beklenen dövüş oyunlarından biri olan Tekken 7 için yeni bir video yayınlandı. Videoda oyuna eklenen yeni karakterlerin oynanış görüntülerine yer veriliyor.
 
Şimdilik sadece arcade platformu için çıkışını gerçekleştirecek olan Tekken 7'de Shaheen ve Lucky Chloe gibi yeni karakterler gün yüzüne çıkacak. Shaheen Arap kökenli bir karakter olarak karşımıza çıkacak iken, Lucky Chloe hakkında pek bir detay bilinmiyor.Yayınlanan videoda karakterlerin detaylarının yanı sıra Tekken 7'nin getirdiği birçok yeni animasyonun detaylarına da rastlamak mümkün.
 
Unreal Engine 4 gibi oldukça güçlü bir grafik motoruyla geliştirilen oyunun yapımcılığını serinin önceki oyunları gibi yine Namco Bandai üstleniyor.
 
İlk olarak 9 Mart'ta Japonya'daki arcade makinaları için oynanabilir olacak olan yapımın ilerleyen zamanlarda Xbox One ve PlayStation 4 sürümleri için de duyurulması bekleniliyor. Ayrıca sızan bilgilere göre Tekken 7'nin PC için de geliştirilebileceği düşünülüyor.

 

Akrep Oyun Videoları
HABER.AKREPOYUN.COM HAKKINDA
Türkiye'nin en iyi oyun sitesi AkrepOyun en güzel oyunlardan sonra, en güncel Oyun Haberleri'ni de sunmaya başladı. Oyun dünyası dair herşeye akrepoyun sayesinde erişebileceksiniz. Oyun Haberleri, Android Oyunlar, IOS Oyunlar, İnternet ve Teknoloji haberleri, oyun incelemeleri, oyun bilgisayarları gibi bir çok kategoride kullanıcılarını bilgilendirmek için AkrepOyun Haberi açmıştır.