Street Fighter 5'in Çıkış Tarihi Gözüktü

 

Oyun dünyasının önde gelen dövüş serilerinden olan Street Fighter'ın merakla beklenen beşinci oyununun çıkış tarihi PAX East 2015 oyun etkinliğinde gözüktü. 
 
Etkinlikte satılan Capcom yapımı resmi Street Fighter 5 t-shirtünün topluluk sayfasındaki açıklamasında bir Capcom çalışanı oyunun çıkış tarihini ele verdi. T-shirtün açıklamasında, "Önümüzdeki bahar mevsiminde karşınıza çıkacak olan Street Fighter 5 için piyasaya sürülen Ryu t-shirtünü satın alarak, destekte bulunabilirsiniz." ifadesine yer veriliyordu.
 
Street Fighter 5 için 2016 Bahar aylarını bekleyeceğiz
 
Ayrıca geçtiğimiz aylarda oyunun çıkış tarihi Amazon sitesinde 31 Mart olarak sızmış fakat Capcom tarafından bir açıklama gelmeyince kısa bir süre sonra unutulmuştu. Capcom çalışanının bahar mevsimini göstermesi ve Amazon'da çıkış tarihinin 31 Mart olarak gösterilmesi oyunun çıkış tarihini hemen hemen kesinleştiriyor.
 
Street Fighter 5'in böylelikle 2016 bahar aylarında PS 4 ve Xbox One oyuncularıyla buluşması bekleniyor. Oyunu Amazon üzerinden standart edition adlı sürümünü 60$ fiyat etiketi üzerinden satın alabilirsiniz.

 

Akrep Oyun Videoları
HABER.AKREPOYUN.COM HAKKINDA
Türkiye'nin en iyi oyun sitesi AkrepOyun en güzel oyunlardan sonra, en güncel Oyun Haberleri'ni de sunmaya başladı. Oyun dünyası dair herşeye akrepoyun sayesinde erişebileceksiniz. Oyun Haberleri, Android Oyunlar, IOS Oyunlar, İnternet ve Teknoloji haberleri, oyun incelemeleri, oyun bilgisayarları gibi bir çok kategoride kullanıcılarını bilgilendirmek için AkrepOyun Haberi açmıştır.