Samsung Milk Music Web'de! 

Samsung'un başarılı müzik hizmeti olarak tanınan Samsung Milk Music artık çok daha geniş bir kitleye ulaşabilecek. Şimdiye kadar sadece Android platformundaki Samsung Galaxy cihazlarda kullanılabilen Milk Music servisi web tabanlı olarak da beğeniye sunuldu. Şirket bu sayede bu özel platformu daha da yaygın hale getirebilecek.
 
Hem ücretsiz hem de üyelik seçenekli iki ayrı şekilde hizmete sokulan web tabanlı Samsung Milk Music doğal olarak tasarım açısından da yenilenmiş. Çok daha geniş ve sade bir arayüz ile gelen Milk Music web sürümü alt kısımda kontrol şeması ve üstte ise müzik parçası ayarları ile merhaba diyor. Kullanıcıları "i" simgesine tıklayarak sanatçı ve şarkı hakkında detaylı bilgi de alabiliyor.

 

Akrep Oyun Videoları
HABER.AKREPOYUN.COM HAKKINDA
Türkiye'nin en iyi oyun sitesi AkrepOyun en güzel oyunlardan sonra, en güncel Oyun Haberleri'ni de sunmaya başladı. Oyun dünyası dair herşeye akrepoyun sayesinde erişebileceksiniz. Oyun Haberleri, Android Oyunlar, IOS Oyunlar, İnternet ve Teknoloji haberleri, oyun incelemeleri, oyun bilgisayarları gibi bir çok kategoride kullanıcılarını bilgilendirmek için AkrepOyun Haberi açmıştır.