Pebble Android Wear'e Hazır

Giyilebilir cihazlaırn ilk örneklerinden biri olan ve akıllı saatler arasında ayrı bir yere sahip olan Pebble, geçtiğimiz yıl Aralık ayında beta kullanıcıları ile Android Wear desteğini test etmeye başladığını duyurmuştu.
 
Bu süreçte Pebble'ın Android test grubunda yer alan kullanıcılar, beta Android uygulaması ile Pebbe akıllı saatlerinde Android Wear bildirimlerinden yararlanabilmiş ve yine bu bildirimlere Android Wear cihazlara benzer olarak akıllı saatlerinden yanıt verebilmişti.
 
Aradan geçen iki aylık sürenin ardından Pebble, test sürecini tamamladı ve Pebble akıllı saatler için geçtiğimiz hafta yayınlanan v2.9 yazılımı ve v2.3 Android uygulaması ile bu özellikleri tüm kullanıcılara sundu.
 
Bu sayede Pebble kullanıcıları, kendi belirledikleri cevapları akıllı saatleri üzerinden verebiliyor, Hangouts bildirimlerini emoji ile yanıtlayabiliyor ve bunun gibi birçok Android Wear özelliğinden faydanalabiliyor.
 
Ancak yine de dokunmatik olmayan bir ekran ve mikrofon eksikliği gibi sebeplerden Pebble'ın tam olarak birebir Android Wear deneyimi yaşatmacağını da belirtelim.
 
Android uygulaması ile birlikte iOS uygulamasını da güncelleyen Apple, bu güncellemede önceki sürüme göre çok farklı şeyler sunmaz iken, performans artırımına yönelik düzeltmeler ve en son JavaScript uygulamalar Pebble uygulama mağazasına eklendi.

 

Akrep Oyun Videoları
HABER.AKREPOYUN.COM HAKKINDA
Türkiye'nin en iyi oyun sitesi AkrepOyun en güzel oyunlardan sonra, en güncel Oyun Haberleri'ni de sunmaya başladı. Oyun dünyası dair herşeye akrepoyun sayesinde erişebileceksiniz. Oyun Haberleri, Android Oyunlar, IOS Oyunlar, İnternet ve Teknoloji haberleri, oyun incelemeleri, oyun bilgisayarları gibi bir çok kategoride kullanıcılarını bilgilendirmek için AkrepOyun Haberi açmıştır.