NFS No Limits Yayınlandı

Need For Speed yarış oyunu serisini bu yıl mobilde sürdürecek olan Electronic Arts, son oyunu Need For Speed No Limits'i Android ve iOS kullanıcıları için yayınladı.
 
Oyunun yayınlanmasının ardından çok kısa bir süre geçmesi nedeniyle, şu an için Need For Speed No Limits belli ülkelerdeki kullanıcılar tarafından indirilebiliyor.
 
Ancak oyunu uygulama mağazaları dışından (örneğin Android cihazlarda apk olarak) yüklemek, uygulama ücretsiz olarak yayınlandığı için yasal.
 
Ancak yayınlanan sürüm, oyunun ilk sürümü olduğu için küçük hataların olup olmadığı da test ediliyor olabilir. Bu nedenle Play Store ve AppStore'da oyunun indirilebilir olmasını beklemek daha doğru olacaktır.
 
Free to play şeklinde oynanabilen oyun, Android cihazlar için 5 TL ve 210 TL aralığında uygulama içi satın almalar sunuyor.
 
Benzin deposu dolu olduğu sürece yarış yapabileceğiniz Need for Speed No Limits, hem grafikleri hem de oynanış yapısı ile şu anda Android ve iOS için en iyi yarış oyunlarından biri.
 
Lisanslı gerçek hayattaki arabalar ile yarışacağınız Need For Speed No Limits oyununu, Android ve iOS ile çalışan akıllı telefon ve tabletlerinize, aşağıda paylaştığımız bağlantılardan indirebilirsiniz. Ancak uygulamanın kısa bir süre için her ülkeden indirilemediğini de unutmayın.
Akrep Oyun Videoları
HABER.AKREPOYUN.COM HAKKINDA
Türkiye'nin en iyi oyun sitesi AkrepOyun en güzel oyunlardan sonra, en güncel Oyun Haberleri'ni de sunmaya başladı. Oyun dünyası dair herşeye akrepoyun sayesinde erişebileceksiniz. Oyun Haberleri, Android Oyunlar, IOS Oyunlar, İnternet ve Teknoloji haberleri, oyun incelemeleri, oyun bilgisayarları gibi bir çok kategoride kullanıcılarını bilgilendirmek için AkrepOyun Haberi açmıştır.