Next Lock Screen Güncellendi

Google, Windows Phone'u hiç desteklemiyor ve Windows Phone için hiç uygulama geliştirmiyor olsa da, Microsoft Android'in başarısından ve geniş kullanıcı kitlesinden faydalanmayı biliyor.
 
Öyle ki Microsoft'un Garage geliştirici ekibi, geçtiğimiz aylarda Android cihazlar için Next Lock Screen adlı kilit ekranı uygulamasını duyurmuştu.
 
Hem görsel açıdan, hem de kullanışlılık açısından başarılı olan kilit ekranı uygulaması, aylardır pek çok güncelleme aldı.
 
Ancak kısa süre önce Next Lock Screen uygulamasına gelen güncelleme, Next Lock Screen'e PIN kodu kilidi özelliği eklendi.
 
Bu şekilde Next Lock Screen kullanıcıları, sadece rakamlar kullanarak kilit ekranlarının güvenliklerini sağlayabilecekler.
 
Halen gelişimi devam eden Next Lock Screen, bildirim göstermesi, stabil çalışması, kullanımı kolay olması ve başarılı görünümü ile tercih edebileceğiniz en iyi kilit ekranı uygulamalarından biri.
 
6.7 MB boyutu ile Android cihazlarda çok yer kaplamayan Next Lock Screen, Android 4.0 ve üzeri bulunan cihazlarda kullanılabiliyor.

 

Akrep Oyun Videoları
HABER.AKREPOYUN.COM HAKKINDA
Türkiye'nin en iyi oyun sitesi AkrepOyun en güzel oyunlardan sonra, en güncel Oyun Haberleri'ni de sunmaya başladı. Oyun dünyası dair herşeye akrepoyun sayesinde erişebileceksiniz. Oyun Haberleri, Android Oyunlar, IOS Oyunlar, İnternet ve Teknoloji haberleri, oyun incelemeleri, oyun bilgisayarları gibi bir çok kategoride kullanıcılarını bilgilendirmek için AkrepOyun Haberi açmıştır.