Google Takvim iOS'a Geldi

Google geç de olsa Android platformuna sunduğu uygulamalarını iOS platformuna da taşımaya devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda ofis uygulamalarını iOS’a sunan Google şimdi de Takvim uygulaması ile iPhone kullanıcılarının karşısına çıkıyor.
 
iOS 7 ve üzeri cihazlarda çalışan Google Takvim uygulaması ile günlük programınızı not alıp bunlara hatırlatıcılar kurabilirsiniz. Düz ve renkli tasarımı ile dikkat çeken Google Takvim uygulamasının tüm özellikleri ise şöyle:
 
Yeni Program Görünümü - Gittiğiniz yerlerin fotoğrafları ve haritaları ile programınıza göz atın.
Gmail'den Etkinlikler - Uçuş, otel, konser, restoran rezervasyonları ve daha fazlası takviminize otomatik olarak eklenir.
Takviminizin doldurulması konusunda yardım - Etkinlik başlıkları, yerler ve kullanıcılar için akıllı önerilerle etkinlikleri hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz.
Farklı takvim görünümleri - Tek gün görünümü ile bir bakışta birden fazla günü görebileceğiniz görünümler arasında kolayca geçiş yapın.
Tüm takvimleriniz tek ve ulaşılması kolay bir yerde - Google Takvim, telefonunuzda Exchange ve iCloud dahil tüm takvimlerle birlikte çalışır.

 

Akrep Oyun Videoları
HABER.AKREPOYUN.COM HAKKINDA
Türkiye'nin en iyi oyun sitesi AkrepOyun en güzel oyunlardan sonra, en güncel Oyun Haberleri'ni de sunmaya başladı. Oyun dünyası dair herşeye akrepoyun sayesinde erişebileceksiniz. Oyun Haberleri, Android Oyunlar, IOS Oyunlar, İnternet ve Teknoloji haberleri, oyun incelemeleri, oyun bilgisayarları gibi bir çok kategoride kullanıcılarını bilgilendirmek için AkrepOyun Haberi açmıştır.