Google İlk Fiziksel Mağazasını Açtı

Hayatına ilk olarak arama motoru olarak başlayan Google, şu günlerde en büyük teknoloji firmalarından birisi. Teknolojiye yön veren markalardan birisi olan Google'ın bir çok alanda oldukça iddialı ürünleri var.
 
Firma geliştirdiği bu ürünleri tüketiciyle buluşturmak adına ilk adımı da attı. İlk fiziksel mağazasını Londra'daki Currys PC World'de açan Google, mağazada Android telefonlara, tabletlere, akıllı saatlere, Chromebook bilgisayara ve Chromecast TV ürünlerine yer vermiş.
 
Firmanın ilk mağazasında kendi ürünlerinin haricinde ayrıca çeşitli Android tabanlı üçüncü parti ürünlerde satışa sunulmuş durumda.
 
Geçtiğimiz aylarda satışa çıkan Chromebook dizüstü bilgisayarların ön plana çıkartıldığı mağazada ayrıca uzman müşteri temsilcileri de bulunuyor. Bu sayede mağazada tüm sorularınıza cevap bulabiliyorsunuz.
 
En iddialı mobil işletim sistemi Android'in geliştiricisi konumunda olan Google ayrıca Avustralya'da "Androidland" isimli bir mağaza açacak.

 

Akrep Oyun Videoları
HABER.AKREPOYUN.COM HAKKINDA
Türkiye'nin en iyi oyun sitesi AkrepOyun en güzel oyunlardan sonra, en güncel Oyun Haberleri'ni de sunmaya başladı. Oyun dünyası dair herşeye akrepoyun sayesinde erişebileceksiniz. Oyun Haberleri, Android Oyunlar, IOS Oyunlar, İnternet ve Teknoloji haberleri, oyun incelemeleri, oyun bilgisayarları gibi bir çok kategoride kullanıcılarını bilgilendirmek için AkrepOyun Haberi açmıştır.