Game of Thrones'taki Büyük Açık Kapanıyor

Yapımcı Telltale'ın bugün duyurduğu üzere, Xbox One'larda oyunun kaydedilmesinde sorun yaratan bir açığı düzeltecek olan yama, Microsoft'a test için gönderildi.
 
Bazı oyuncuların şikayetleri üzerine fark edilen açık, ilk bölümde yaptığınız herhangi bir seçimin sonraki bölümlere aktarılamamasını sağlıyor. Bu yüzden ikinci bölüme varsayılan seçimlerle devam etmeniz gerekiyor.
 
Telltale'ın yaptığı açıklama ise sorunun yakında çözüleceği yönünde. "Sorunun yaklaşık 7-10 gün içerisinde çözüleceğini düşünüyoruz ve bu konuyu sorun çözüldüğünde güncelleyeceğiz. Bu sorun hakkındaki sabrınızdan dolayı çok müteşekkürüz ve oyunun en kısa zamanda sizin istediğiniz seçimlerle kaydolmasını sağlamayı umuyoruz."
Akrep Oyun Videoları
HABER.AKREPOYUN.COM HAKKINDA
Türkiye'nin en iyi oyun sitesi AkrepOyun en güzel oyunlardan sonra, en güncel Oyun Haberleri'ni de sunmaya başladı. Oyun dünyası dair herşeye akrepoyun sayesinde erişebileceksiniz. Oyun Haberleri, Android Oyunlar, IOS Oyunlar, İnternet ve Teknoloji haberleri, oyun incelemeleri, oyun bilgisayarları gibi bir çok kategoride kullanıcılarını bilgilendirmek için AkrepOyun Haberi açmıştır.