Dragon Age: Inquisition'a Büyük Yama

 

Dragon Age: Inquisition'a yeni gelecek olan yama sadece açıkları kapamaktan ibaret değil, oyuna yeni içerikler katacak bir yama olacak.
 
Bu yüzden yeni çıkacak yamanın denenmesi için beta sürümü yayımlanacak ve beta boyunca değişikliklere gidilecek.
 
BioWare'nin bloğunda belirttiği üzere "kayıt ile alınacak PC oyuncularından oluşan seçkin bir grup ile kapalı ve geliştiricilere özel bir ortamda" test edilecek yeni yamada oyuna bir çok yenilik gelecek.
 
Yamada gelecek yeniliklerden bahsedecek olursak en büyük değişiklik the Black Emporium. Bu mekan ölümsüz bir sahibi olan gizemli bir yeraltı dükkanı. The Black Emporium'da yeni eşyalar ve araçlar, silahlar, aksesuarlar, materyaller ve şematikler olacak. Ayrıca bu mekanda Inquisitor'umuzun dış görünüşünü değiştirebileceğimiz the Mirror of Transformation ile tanışacağız.
 
En önemli değişikliklerden birisi ise the Undercroft'a eklenecek olan party storage. Fazladan gelecek alan ile üzerimizde materyal taşımamıza gerek kalmayacak. Ayrıca zırhlarımızın ve kıyafetlerimizin rengini değiştirebileceğiz.
 
Son olarak PC single player versiyonuna oto-saldırı tuşu ve ayarlardan altyazıların fontunu değiştirme ile shader kalitesini değiştirme gelecek.
 
Eğer beta sürümünü test etmek istiyorsanız, yakın zamanda the Keep'ten beta sürümüne kayıt olma seçeneği açılacak.
Akrep Oyun Videoları
HABER.AKREPOYUN.COM HAKKINDA
Türkiye'nin en iyi oyun sitesi AkrepOyun en güzel oyunlardan sonra, en güncel Oyun Haberleri'ni de sunmaya başladı. Oyun dünyası dair herşeye akrepoyun sayesinde erişebileceksiniz. Oyun Haberleri, Android Oyunlar, IOS Oyunlar, İnternet ve Teknoloji haberleri, oyun incelemeleri, oyun bilgisayarları gibi bir çok kategoride kullanıcılarını bilgilendirmek için AkrepOyun Haberi açmıştır.