BuzzMyVideos Studio, YouTube yıldızları için geliyor

 

Türkiye’de 2014 yılında yakaladığı hızlı büyümeyi sürdürmek isteyen BuzzMyVideos bu pazardaki varlığını güçlendirmek istiyor. Kurucu ortakları Bengü Atamer ve Paola Marinone‘in katılımıyla bugün düzenlenen basın toplantısında, Türkiye’deki yatırımlarını arttıracağını açıklayan şirket, YouTube yıldızlarını BuzzMyVideos Studio ile destekleyeceklerini açıkladı.
 
2014 yılında Türkiye’deki görüntülenme oranlarını bir önceki seneye göre yüzde 160 oranında arttıran BuzzMyVideos, 2015 yılında Avrupa genelinde faal olduğu pazarlar arasında Türkiye’yi en hızlı büyüyecek pazar olarak görüyor. (Şirket için bir diğer öncelikli pazar da Rusya.) Bu potansiyeli değerlendirmek isteyen BuzzMyVideos video içerik üreticilerini BuzzMyVideos Studio açılımıyla aynı çatı altında toplamayı planlıyor.
 
Studio, vblogger’ların içerik yaratım sürecinde onları destekleyerek stratejik ve teknik açıdan prodüksiyon ihtiyaçlarının karşılanmasına yardımcı olacak. Bu, YouTube şöhretlerinin BuzzMyVideos aracılığıyla ürettiği içeriğin zenginleşmesi ve viral skorunun yükselmesine yardımcı olabilecek bir geliştirme. Bununla birlikte BuzzMyVideos’un bünyesindeki yaratıcı isimlerle bir komünite haline gelme stratejisi de BuzzMyVideos Studio ile desteklenecek.

 

Akrep Oyun Videoları
HABER.AKREPOYUN.COM HAKKINDA
Türkiye'nin en iyi oyun sitesi AkrepOyun en güzel oyunlardan sonra, en güncel Oyun Haberleri'ni de sunmaya başladı. Oyun dünyası dair herşeye akrepoyun sayesinde erişebileceksiniz. Oyun Haberleri, Android Oyunlar, IOS Oyunlar, İnternet ve Teknoloji haberleri, oyun incelemeleri, oyun bilgisayarları gibi bir çok kategoride kullanıcılarını bilgilendirmek için AkrepOyun Haberi açmıştır.