Apple Watch'a İlk Kılıf: ActionProof

9 Mart günü düzenlenen etkinlik ile tanıtılan Apple'ın akıllı saati Apple Watch, gündemden düşmüyor. Haberimize konuk olan ürün ise Apple Watch için üretilen ilk kılıf.
 
Fiyatı ile çok konuşulan akıllı saat için İtalya merkezli ActionProof firması, insanların 350 dolar ile 17 bin dolar arasında değişen meblağları bir saate verdiklerinde gözü gibi bakmak isteyeceklerini düşünmüş olacak ki akıllı saat için bir kılıf hazırlamışlar.
 
Indiegogo üzerinden henüz bağış toplama aşamasında olan proje, Apple Watch için 360 derecelik bir koruma sunuyor. Bu kılıf saati düşmelere, çarpmalara karşı korurken ekrana, butona ve kontrol tekerleğine de tam erişim sunuyor.
 
Saati için koruma kılıfı kullanmayı kim ne kadar tercih eder bilinmez ancak Apple Watch için özel olarak tasarlanan bu kılıf kullanımlarınızı kısıtlamıyor veya zorlaştırmıyor. Kılıf, mikrofon ve hoparlör boşluklarını olduğunu gibi saatini arkasında yer alan sensörleri de kapatmıyor.
 
En az 20 dolar bağış yapabileceğiniz projenin hedeflediği rakam ise 10,000 dolar. 

Akrep Oyun Videoları
HABER.AKREPOYUN.COM HAKKINDA
Türkiye'nin en iyi oyun sitesi AkrepOyun en güzel oyunlardan sonra, en güncel Oyun Haberleri'ni de sunmaya başladı. Oyun dünyası dair herşeye akrepoyun sayesinde erişebileceksiniz. Oyun Haberleri, Android Oyunlar, IOS Oyunlar, İnternet ve Teknoloji haberleri, oyun incelemeleri, oyun bilgisayarları gibi bir çok kategoride kullanıcılarını bilgilendirmek için AkrepOyun Haberi açmıştır.