Apple Haritalar'a Animasyon Özelliği Geldi

Apple bildiğiniz gibi iOS 6 ile birlikte Google Haritalar uygulamasını sisteminden kaldırmış ve Apple Haritalar hizmetini kullanıcılarına sunmuştu. İlk etapta çok fazla hata içeren Apple Haritalar uygulaması yeni iOS sürümleriyle daha stabil ve kullanılabilir hale gelmişti.
 
Uydu görünümleri ile şehirleri 3 boyutlu kuş bakışı görüntüleyebildiğiniz Apple Haritalar bugün aldığı güncelleme ile İngiltere’nin London Eye ve Big Ben saat kulesine çeşitli animasyonlar ekledi.
 
London Eye ve Big Ben saat kulesine uydu görünümü seçeneği ile baktığınız zaman bu eserlerin hareket ettiğine tanıklık edeceksiniz. Bunun için yapmanız gereken Apple Haritalar uygulamasına girip bu yapıları görüntülemek olacak.
 
Tahminlerimize göre ilerleyen aylarda Apple diğer ülkelerin tarihi yapıları için de bir çalışma gerçekleştirecek ve Apple Haritalar uygulamasını geliştirmeye devam edecek.

 

Akrep Oyun Videoları
HABER.AKREPOYUN.COM HAKKINDA
Türkiye'nin en iyi oyun sitesi AkrepOyun en güzel oyunlardan sonra, en güncel Oyun Haberleri'ni de sunmaya başladı. Oyun dünyası dair herşeye akrepoyun sayesinde erişebileceksiniz. Oyun Haberleri, Android Oyunlar, IOS Oyunlar, İnternet ve Teknoloji haberleri, oyun incelemeleri, oyun bilgisayarları gibi bir çok kategoride kullanıcılarını bilgilendirmek için AkrepOyun Haberi açmıştır.